פונקציונאליות Zoho CRM

הפלטפורמה של Zoho CRM הינה יישום קלאסי של שירות הנצרך לפי דרישה, מה שמביא לשליטה מלאה על יישום פיתוח ופריסת הפתרון. בכך יכולה Zoho CRM ליצור יישומי אינטרנט מותאמים אישית ולספק אותם במהירות, תוך התגברות על רבים מהקשיים העומדים בד”כ עבור מי שינסה לספק פתרון שכזה באופן עצמאי: אירוח הפתרון על שרתים יקרים, תחזוקת וגיבוי השרתים, ניהול בסיסי הנתונים וכד’.
היכן ZOHO CRM משתלבת.

Zoho CRM מכירות, שיווק, פרסום

מערכת Zoho CRM מערכת ניהול כוללת של כל הרבדים הקשורים להגדלת מאגר הלקוחות, ניהול ושימור הלקוחות, תמיכה, שרות ומכירה, וכמובן כלים לניתוח התוצאות העסקיות.

חשוב לזכור!! לא ניתן לשפר מה שלא נמדד.

Zoho CRM לאוניברסיטאות

מערכת הZoho CRM למכללות מאפשרת ניהול לידים המגיעים מרשתות חברתיות ומקמפיינים פרסומיים ברשת ובמדיה, בעזרת ZOHO CRM ניתן לנהל לידים ולבצע פילוחים מהיכן הלידים הגיעו, ואיזה מסע פרסום הוא בעל יחס ההמרה הגבוהה ביותר.

Zoho CRM בתי ספר ומתנסים

מערכת ניהול קשרי לקוחות Zoho CRM מאפשרת ניהול עמותות ומתנסים, לדוגמא: ניהול קורס מי נרשם אליו והפרטים והתשלומים של אותו אדם, פרטי המדריך, פעילויות שיש לקבוצה ועוד..

Zoho CRM למוקדי שרות

Zoho CRM למוקדי שרות, משמשת צוותי מכירות טלפוניות לניהול פעילות המכירות. Zoho CRM מתעד את זמן השיחה, עם מי ותוצאות השיחה, וכלים לניתוח מקבצי שיחות. ולאחרונה הושק ה PHONE BRIDGE שמאפשר לענות ללקוח מתוך ה CRM.

Zoho CRM כנסים וארועים

מערכת ניהול קשרי הלקוחות של Zoho CRM , יכולה אף להתאים לניהול כנסים, וכמו כן מתאימה לניהול חברות להפקת ארועים, שליחת מיילים למשתתפי הכנס לפי לוחות זמנים קבועים מראש, שליחת SMS, תהליכי WORKFLOW ועוד.

שרות לפי דרישה של (Zoho CRM on demand) וכלי עבודה מקוונים אחרים.

יחד עם המערכת שפיתחנו לשיווק באמצעות דואל (email marketing), בנוסף לפתרונות סקרים מבוססי רשת, כל אלה יחד מתאימים באופן מושלם לעסקים קטנים עד בינוניים בזכות יציבותם והפריסה הפונקציונלית הרחבה שלהם, לפי הדרישה, ללא טרחה מיותרת – וכל אלה במחירים ברי הישג! הצוות שלנו הוא בעל ידע רחב ביישומי CRM, הדרכת CRM, שיווק באמצעות דוא”ל ופתרונות עסקיים מבוססי רשת בכיסוי רחב של תחומי עסקים.אנו ב Holistic CRM ניהול קשרי לקוחות יכולים ליישם את הכלים המתאימים תחת שער כניסה יחיד (Single Sign On (SSO)) כזה שיתאים למודל העסקי שלכם, ונכליל אותם בתוך האתר שלכם ופתרונות הרשת האחרים שלכם כדי לעזור לכם

  • להשיג יעילות עובדים גבוהה יותר
  • להגיע אל הלקוחות הנכונים עם המידע המתאים
  • למקסם את פוטנציאל המכירות שלכם
  • להפוך את החזון העסקי שלכם למציאות
  • ניהול קשרי לקוחות מכל מקום וכל זמן

אנו מכירים בחשיבות של ארגון מובנה היטב של תהליכי מכירות, שיווק ותמיכה בלקוחות, ו ניהול קשרי לקוחות שמייצר תועלת עסקית כגון הגדלת היעילות של צוות העובדים ויצירה עבור ההנהלה.של סביבת תהליכי מפתח שקופה. התוצאה: ראייה לעומק של העסק ויכולת לקבל החלטות עסקיות מלומדות שמבוססות על מידע מדויק.

בכך שאתם נותנים לעסק שלכם נוכחות רשת יעילה יותר, ומיישמים את Zoho CRM, את שרותי SEO שלנו, וביצוע שיווק יעיל באמצעות דואל, Holistic CRM.co.il יכולה לעזור לכם ברכישת לקוחות חדשים ובהרחבת העסק שלכם, ניהול קשרי לקוחות תוך מקסום התשואות על ההשקעות שלכם.

התקשרו אלינו לקבלת הצעה ללא תשלום והתחייבות, או בכל שאלה שיש לכם.