מהם המדדים של מערכת CRM אפקטיבית?

יש הרבה פרמטרים לקחת בחשבון כשמודדים את האפקטיביות של מערכת CRM מסוימת. ולהלן המדדים שאנחנו חושבים שהם הכי חשובים

אחרי בחינה מדוקדקת של פתרונות עליהם ממליצה Holistic CRM תראה כי הם סבירים מאוד, והרבה יותר מעשיים לעסקים קטנים עד בינוניים (SMB) מאשר פתרונות מתחרים אחרים. מנקודת המבט של הלקוח המחיר של מערכת ה-CRM של Zoho משתלם מכיוון היא אחת ממערכות ה-CRM החסכוניות ביותר בארץ זאת בזמן שהמערכת גם ידידותית מאוד למשתמשים. בעזרת מערכת CRM ניהול קשרי לקוחות מעולם לא היה פשוט יותר!!

מערכת CRM

איך מערכת CRM עוזרת למיקוד עסקי

מערכת ה-CRM של Zoho נותנת לך את האפשרות לשים את הדגש על הטיפול בצדדים החשובים בעסק שלך,ולבזבז פחות זמן בניהול התוכנה והתשתיות שלך. מערכת ה-CRM לא מצריכה הורדה למחשב, אפשר לגשת למערכת דרך דפדפן האינטרנט,דבר שמחסל את הצורך בקניית שרת שהינה יקרה ומסובכת וחוסך לך את הקושי שמגיע עם ניהול תוכנה על מחשבים אישיים. במקום לשרוף את הזמן על התקנה של תוכנות ומערכות, תחזוקה ועדכונים, תוכל להעביר את המיקוד לעבודה החשובה שלך. אנשיך יוכלו לבצע את הפרויקטים שמשפיעים באופן ישיר על העסק שלך.

  • אם גם אתם משתמשים בכמה דרכים שונות בכדי לתקשר עם הלקוחות שלכם (אימייל,טלפונית,  פנים-אל-פנים, דיוור רגיל וכו’), ואתם זקוקים למערכת כמו מערכת CRM שתתעל את כל השיטות הללו ותאסוף את המידע במקום אחד מסודר.
  • אם אתם רוצים להיות מסוגלים לאתר לקוחות מסוימים, להתאים מוצרים לקהל הלקוחות הייעודי ולהעצים את חווית השירות ללקוח.
  • אם אתם רוצים לייעל את צוות העובדים שלכם בעזרת מערכת נוחה וקלה לשימוש ולהבנה.
  • אם אתם רוצים למקסם את פעילות החברה, כך שלא יקרה מצב ששני אנשים יטפלו בעבודה אשר יכולה להתבצע על ידי בן-אדם אחד.
  • אם אתם חשים שאתם לא עומדים בעומס ניהול הדו”חות השונים של החברה ולהיות במעקב אחריהם.
  • אם גם אתם רוצים לזהות ולנתח הזדמנויות חדשות וטרנדים מתפתחים  בשוק שלכם.
  • אם כל הנתונים שבידכם (הן על חברתכן והן על לקוחותיה) מפוזרים על פני כמה פלטורמות שונות של שמירת נתונים, מה שלקוח ממכם משאבים יקרים וזמן אז כדאי שתבדקו את מערכת הCRM של ZOHO 

 

מערכת CRM לאבטחת מידע

רוצה להימנע מווירוסים?
כשאתה מנהל מסמכים באמצעות Zoho Share אין צורך בהורדתם למחשב והכל מתנהל בדפדפן, ולכן אין באפשרותם לפגוע בו.

רוצה לבצע שיתוף קובץ מצורף עם עמיתיך לעבודה אך הוא גדול?
מערכת CRM מסוגלת לעשות זאת,כל מה שעליך לעשות הוא להעלות אותו.

רוצה לקיים ועידה אינטרנטית עם מישהו ברחבי העולם?
שתף את כתובת האתר באמצעות Zoho Meeting.

האם לעסק שלך קיים צוות תחזוק רשת ואבטחה במשרה מלאה במשך כל ימות השנה?
האם השרתים שלך מוגנים על ידי קירות עמידות קליעים ובקרת גישה ביומטרית?
האם באתר שלך קיימת מערכת אבטחה פרטית לניטור השרתים שלך
האם אתה מגבה שומר את הנתונים שלך בעקביות?
האם יש רמות רבות של מערכות Fire Wall שמגנות על המעבר של הנתונים במערכות העסקיות שלך?
האם מרכז הנתונים שלך פותח במיוחד להתמודדות עם כשלים רבים ולא צפוים?
מערכת הCRM של Zoho עושה את כל אלה! עם Zoho המידע שלך בטוח יותר.

 

 ZOHO CRM כוללת חבילת יישומים מורחבת

האפליקציות של Zoho מהוות  סט יישומים חזק וקשיח הנפרס על ספקטרום רחב של תחומים ודרישות מגוונים היכול לעזור לעסק עם מגוון רחב של פתרונות ארגוניים. כל יישומי Zoho פועלים יחד,אך ניתן להשתמש בהם גם בנפרד.

 • Apps Zoho שכוללת את מערכת CRM של ZOHO לניהול קשרי לקוחות במודל SAAS
 • Zoho People לניהול משאבי האנוש בארגון (נתונים על עובדים, תהליכי גיוס,ימי חופשות ימי מחלה ועוד)
 • Projects Zoho לייעול הנהלת פרויקטים תוך ביצוע ומעקב אחר משימות ויעדים
 • Zoho Docs על מנת שתוכל לאחסן ולשתף קבצים וגם להפיצם.

ניתן למצוא יישום שאתה צריך בעזרת Zoho Marketplace ואם אינך מוצא את מה שאתה מחפש תוכל ליצור יישומים המותאמים לצורכי החברה שלך בעזרת Zoho Creator.
על ידי שימוש בZoho אתה מנגיש את חברתך ליותר מ-20 יישומים למטרות עסקיות שיתאימו את המערכת CRM שלכם לכל צורכי חברתכם.

 

חיסכון אדיר במחיר ובעלויות שידרוג של מערכת CRM

Zoho מוכרת בעולם כאחת החברות החדשניות ביותר לאספקת תוכנה כשרות (SaaS) עבור חברות ועסקים.
זה אומר ש- Zoho מפתחים ללא הפסקה דרכים משופרות לטיפול בבעיות העסק שלך בעזרת מערכת CRM שמופעלת דרך האינטרנט. בשל העובדה שיישומי Zoho פועלים תחת אירוח מרכזי שמגיע אליך דרך הדפדפן, אין צורך להתקין או לשדרג אותם, זה יכול להתבצע באופן אוטומטי, אם אתם משתמשים בכלים העדכניים ביותר עבור העסק שלכם, כמו במערכת CRM של זוהו אז אין צורך לרכוש ולעדכן שדרוגים פעם אחר פעם.

Zoho גאה במוצרים מעולים והיא משפרת את מוצריה ללא הרף כדי לוודא שהם תואמים את צרכיך. זאת ועוד, מערכת Free CRM של זוהו – מאפשרת לך להנות מ- 3 משתמשים ראשונים חינם במערכת.

חדשנות וזריזות במערכת CRM

 • התמקדות זו במחויבות ללקוח ובמוצרים מעולים משתקפת בפרסים הרבים בהם זכתה Zoho וביניהם:
 • 25 המוצרים החדשניים ביותר של השנה ע”י PC World
 • 10 היישומים החדשים והמשופרים לשנת 2007 ע”י Lifehacker
 • 100 האתרים הטובים ביותר שטרם גילו אותם ע”י PC Magazine
 • פרס מוצר השנה לשנת 2009 ע”י InfoWorld

מערכת CRM משולבת שירות לקוחות – CRM Service

Zoho גאה במיוחד במוצריה מעולים וקשב אדוק ללקוחותיה, על ידי כך שתוכל להשפיע על השיפורים שיתוספו מגרסא לגרסא.
מערכת CRM של חברת הוליסטיק, כשותף בכיר של Zoho העולמית, ומשווקת בלעדית של מוצרי ZOHO בישראל, יש לנו גישה ישירה למרכז התמיכה שלהם ובמידת הצורך נוכל לסייע בזרוז התגובה לבקשות התמיכה שלך. תוכל למצוא ב- wiki Zoho תשובות לכל שאלה,בנוסף לכך יש שם גם מאמרים, תמונות מסך ועוד.

התנסות במערכת CRM ללא התחייבות – ZOHO CRM

כמובן שאנחנו רוצים לשמור אותך כלקוח, ונעשה כל שביכולתנו במונחים של מוצרים, שירותים ותמיכה כדי לשמור עליך כחלק ממשפחת Zoho.
אבל, אנחנו גם מקלים עליך את העזיבה במידה ואין לך עוד צורך במוצרינו או שלא תהיה מרוצה. אנחנו מספקים מספר דרכים שונות על מנת לייצא את כל הנתונים והמידע כדי שתוכל לקחת אותם למקום אחר. ספקים מסוימים עלולים להחזיק בנתונים שלך כבני ערובה עד תפוגת החוזה שלך, אבל זה לא יקרה ב Zoho.

הנתונים הינם שלך בנוסף לערכת תבניות הייצוא והממשקים שלנו, ולאחרונה  בעזרת Zoho CloudSQL, אנחנו מקלים את תהליך לקיחת את הנתונים שלך ועזיבה של Zoho. זו מחויבותנו להתנהלות עסקית הוגנת.

תמורה מעולה לכספך – ZOHO CRM

שימוש במערכת CRM של זוהו מסייעת ליצירת ערך עבור לקוחותינו באמצעות אספקת יישומי תוכנה מעולים עבור מגוון עסקים גדולים וקטנים במחירים סבירים. אנו מאמינים כי רוב התוכנות לעסקים בהן מערכות CRM שונות מחירן גבוה ביחס לתמורה והן מיושנות ולא ניתנות לשידרוג. מערכת CRM של זוהו מוכיחה פעם אחר פעם את האפקטיביות והעוצמה שיש למערכות CRM להציע, כל זאת ללא עלויות גבוהות ובממשק ידידותי ומותאם אישית לצרכי העסק שלך.

 

כיצד מטמיעים מערכת CRM באירגון?

הטמעת מערכת CRM בעסקים מתבצעת באופן פרטני ומותאמת אישית על פי צרכי העסק. בכדי להתחיל להשתמש במערכת יגיע מטמיע מטעם החברה ויבצע את ההטמעה וההתאמות הנדרשות במחשבי בית העסק. זמן ההטמעה שונה בהתאם לדרישות העסק מהמערכת. הטמעת מערכת CRM כוללת הממשקות עם רשת המחשבים של החברה, שיוך משתמשים למערכת והגדרת נתונים.
<הטמעת מערכת CRM
מערכת CRM עם ממשק משתמש ידידותי
יתרון חשוב מאד של מערכת CRM מבית ZOHO היא כמובן נראות ויזואלית, מערכת CRM בעלת ממשק נוח וקל לעבודה שעושה את העבודה עליה נוח ופשוט מאד כך שכל משתמש מעובדי הארגון יוכל להבין ולהתמצות בה. הקלות שבתפעול המערכת הוא יתרון עצום בתחום של מערכות CRM מכיוון שישנם מערכות CRM בשוק שאינן מתעדכנות ותקועות בצורתן הישנה הכולל ממשק משתמש רע מאד וקה מאד לתפעול והתמצאות. מכיוון שהשימוש במערכות CRM הוא שימוש על בסיס יומי ובתדירות גבוה אז פרט העיצוב והידידותיות של ממשק המשתמש מקבל ערך גבוה בסולם איכות המערכת, הרי לא תרצו לבזבז זמן יקר על ניווט במערכת. לשם כך בנינו ב ZOHO מערכת CRM הכוללת עיצוב נגיש פשוט וקל להבנה כך שהמשתמשים בה יוכלו להינות מהיכולות שלה ולהפיק ממנה את המיטב בדרך הקלה והמהירה ביותר.

 

מערכת CRM של ZOHO מבטיחה לכם תמורה מעולה לניהול העסק, עם וותק של שנים רבות בתחום ואלפי משתמשים בכל העולם ZOHO היא מערכת CRM האפקטיבית ביותר והנוחה ביותר לשימוש בעסקים בארץ ובעולם.